Gösterilen sonuç sayısı: 17

Sidebar Göster

Aydınlatıcı Palet Üçlü Yüz Paleti

 54,99
Farmasi aydınlatıcı palet, 3 farklı ışıltılı aydınlatıcı tonu tek bir palette. Farmasi üçlü yüz paleti allık, aydınlatıcı ve bronzerdan dan oluşur.

Dr.C.Tuna Aloe Krem Losyon Jel

 29,99
Farmasi Dr.C.Tuna aloe krem, losyon, jel ürünleri içerisinde fazlaca aloe vera suyu içerir. Organiktir, paraben boya içermez. Nemlendiricidir. Aloe Krem: Cildinizin gün boyu nemli kalmasına yardımcıdır. İçerisinde %53 aloe vera suyu bulunur. Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Günlük nemlendirici Aloe Losyon: Ciltteki nem seviyesini ayarlayan bakım losyonudur. İçerisinde %74 aloe vera suyu bulunur. Shea yağı ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Hızlı nemlendirici Aloe Jel: Cildinizde nemsizliğin yaratmış olduğu gerilme hissini azaltmaya yardımcı olur. İçerisinde %93 aloe vera suyu bulunur.  

Dr.C.Tuna Aynısefa Yağı El Yüz Kremi Şampuanı

 22,99
Farmasi Dr.C.Tuna aynısefa yağı şampuanı, el kremi, yüz kremi cildinizi neme doyuracak. Daha sağlıklı canlı hal almasına yardımcı olur. Dr.C.Tuna Aynısefa Yağı Dr.C.Tuna Aynısefa Yağı Şampuanı Dr.C.Tuna Aynısefa Yağı El Kremi Dr.C.Tuna Aynısefa Yağı Yüz Kremi

Dr.C.Tuna White Correct Aydınlatıcı Set

 179,99
Dr.C.Tuna white correct aydınlatıcı set ile daha aydınlık, sağlıklı bir cilde sahip olursunuz. Cildinizin pürüzsüz ve ışıltılı olmasına yarcımcı olur. İçeriğinde bulunan kum zambağı ve yosun özü ile düzenli kullanımda cildinize daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Farmasi Age Reversist Bakım Seti

 299,99
Farmasi age reversist bakım seti serisi ürünlerinin içerisinde yer alan plankton ekstresi, kırmızı alg özü ve laminaria ekstresi ile; cildin nem dengesine katkıda bulunurken, cilt bariyerini güçlendirmeye ve ciltteki kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Farmasi CC Krem

 44,99
Farmasi cc krem ciltteki kırmızı renk görünümünü, renk eşitsizliğini kapatarak dengelenmiş bir görüntü sağlar. Fondotenden daha hafif yapısı ile doğal ve kusursuz bir ten rengi yakalamanıza yardımcı olur.

Farmasi Cheer Parfüm

 69,99
Farmasi cheer parfüm EDP kadın mutluluğun kokusu olarak bilinir. İddaalı kokular arasında yerini alan farmasi cheer parfüm tavsiye edilir.

Farmasi Extreme Curl Maskara

 29,99
Farmasi extreme curl maskara özel kıvrımlı ucu ile en kısa kirpiklere bile ulaşır, kirpikleri kıvırır ortaya çıkarır. Farmasi maskara ile bakışlarınız değişsin.

Farmasi Hera Parfüm

 74,99
Farmasi hera parfüm ile kendinizi kraliçe gibi hissedin. Dilerseniz farmasi hera parfümlü vücut losyonu seçeneği mevcut. Farmasi Hera EDP Kadın Farmasi Hera Parfümlü Vücut Losyonu

Farmasi Işıltılı Dudak Parlatıcısı

 29,99
Farmasi ışıltılı dudak parlatıcısı miss sparkle sayesinde dudaklarınıza daha parlak görünüm kazanır. Miss sparkle Farmasi ışıltılı dudak parlatıcısı.

Farmasi Kolonya Serisi

 22,99
Farmasi Kolonya serisi ile daha ferah günler sizi bekliyor.

Farmasi Kolonya Serisi 2

 22,99
Farmasi Kolonya Serisi ile daha ferah günler sizi bekliyor. Farmasi Buket Kolonyası Farmasi Limon Kolonyası

Farmasi Mat Likit Ruj

 27,99
Farmasi mat likit ruj etkisini kaybetmeyen suya dayanıklı renk çeşitleri ile siz değerli hanımlarımızın beğenisini topluyor.

Farmasi VFX Pro Camera Makyaj Bazı

 36,99
Farmasi vfx makyaj bazı fotoğraf filtresi gibi pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Makyajın uzun süre ciltte kalmasını sağlar. Kırışıklık ve gözenek görünümünü gizler. Farmasi VFX Pro Camera Ready Makyaj Bazı

Farmasi Zeytinyağlı Şampuan Saç Kremi

 18,99
Farmasi zeytinyağlı şampuan ile saçlarınız doğal görünüm kazanır. Besleyici zeytinyağlı saç kremi ile saçlarınız daha canlı olur.

NutriPlus NutriCoffee Hindiba Farmasi Kahvesi

 16,99
Farmasi kahvesi olarak ismini duyurmuş çokça tercih edilen nutriplus hindiba kahvesi içeriğinde bolca hindiba bulunur. İçimi iyi ve lezzetlidir.