Farmasi kozmetik ve kişisel bakım ürünleriyle hem güzelliğinizi hem de hayallerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Farmasi sponsorlu üyelikle, aylık gelirinizi artıracak seçenekleri inceleyebilir, satış ve pazarlama alanında gelişerek kariyerinizde dev bir adım atabilirsiniz. Farmasi üyelik işlemlerini yaparak, Farmasi ailesine katıldığınız andan itibaren kazanmaya başlar ve kazancınızı artırarak hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz. Farmasi Üyelik için lütfen iletişim sayfasında formu doldurunuz. 

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Farmasi ailesinde üyelik işlemlerinizi iptal etmek için kendi sayfanız üzerinden gerekli olan direktifleri inceleyerek üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Hesabınızda bulunan soruları cevaplamanız ve üyelik iptalinin nedenini bizimle paylaşmanız, sizi memnun edemediğimiz noktaları ele alarak daha iyi bir noktaya gelmemizi sağlayacaktır.

İyi ki Farmasi demek için daima çalışmakta olan üyelerimizle birlikte, daima yeni üyelere kapımızı açmakta ve ileriye dönük çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İstediğiniz zaman çalışarak, istediğiniz kadar satıştan kar elde edebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için hayallerimizle çıktığımız bu yolda, Türkiye’nin en iyi kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini geliştirmeye ve yeniliklere adım adım ilerlemeye devam etmekteyiz.

Ücretsiz Farmasi Üyelik

Yeni üyelere özel indirimli seçenekler ve kampanyalar sunmakta olan Farmasi, ailemize katılan her yeri kişiye özel % 75 indirimli ürünler sunmaktadır. Aynı zamanda tamamen ücretsiz Farmasi üyelik kaydı kullanılarak, üye olmanın kazandırdığı avantajlarla birlikte keyifli zaman geçirirken kazancınızı da artırmanız sağlanacaktır.

Farmasi üyelik işlemlerinden sonra size özel bir danışman aynı zamanda indirimli ürünlerle, kariyerinizde büyük bir adım atmanız sağlayacaktır. Aylık gelirinizi artıracak seçeneklerle aynı zamanda Türkiye’nin en büyük ailelerinden biri olan Farmasi’de büyük indirimleri de kaçırmadan kazancınızı artırabileceksiniz.

Farmasi Üyelik Kaydol Ve Kaydet Etkinliği

Kaliteli kozmetik ürünler ve esnek çalışma imkanları sunmakta olan Farmasi üyelik seçenekleri, zaman, mekan ve iklim fark etmeden sadece size bağlı olarak çalışma alanını genişletmektedir. Yeni üyelerle birlikte indirimli ürünler ve kampanyalar sunulurken, Farmasi ailesi katılımcılarIna özel seminer ve konferanslar açarak da satış alanında gelişmelerini sağlamaktadır. Farmasi danışmanı olmak, eğlenceli bir yaşam tarzıdır aynı zamanda dünyayı takip ederek sizi de yönlendirecek yeni seçenekler sunar. Güzellik dünyasında büyük bir adım atmanız için Farmasi üye olma işlemlerinizi tamamlamanız aynı zamanda yeni üyelerle birlikte bu kazanç dolu yolculuğa çıkmanız yeterli olacak, aylık gelirinize katkıda bulunacaktır.

Farmasi Ücretsiz Üyelik İşlemleri

Farmasi ailesine katılmak çok kolay! Bunun için size özel seçeneklerle birlikte açılmış olan Farmasi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Farmasi üyelik aşamalarında, ilk etapta Ad ve Soyad hanesini doldurmanız, daha sonra numara ve yaşamakta olduğunuz şehri bildirmeniz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra üyelik formunuz değerlendirmeye gidecek, üyelik işlemlerini için uygun görülürseniz size geri dönül yapılacaktır.

Yeni üyelere özel ilk alışverişte kazanacağınız % 75 ürün indirimiyle ürünleri satın alarak, kendi alanınızda satmaya başlayabilir, ilk aşamadan itibaren kazanmanın keyfini sürebilirsiniz. Bizimle doğru bilgileri paylaştıktan sonra üyelik işlemlerinizi tamamlamanız yeterli olacaktır. Bundan sonraki aşamada, üyeliğiniz tanımlanarak Farmasi ailesine katıldığınız size iletilecektir.

Farmasi Üyelik İndirimi

Farmasi üyelerine özel indirimlerle kazanç sağlamalarını ve satış alanında ek gelir elde etmelerini sağlamaktadır. Farmasi ürünlerini % 30 indirimli alarak satışınızdan komisyon elde edebilir, aynı zamanda kazancınızı artırdıkça % 3 ve % 22 oranları arasında performans primleri de kazanabilirsiniz. Bu indirimler sayesinde hem kendinize hem de satış alanında kullanmak istediğiniz ürünlere sahip olacağınız seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Hoş geldiniz programından faydalanarak, herkesin kazanmaya başlayabileceği ürünlerle daima etkili bir kazanç alanı sunulmaktadır. Farmasi kullanıcısı ve üyesi olarak, satış ve pazarlama alanında kazanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Kendi işinizi kurma fırsatı elde ederken, aynı zamanda % 30 satış karı elde etmeniz size performans ödülleriyle birlikte sunulacak seçeneklerle eşlik edecektir. Satış yaparak para kazanır, performansınız artıkça hediyeler ve primler kazanır aynı zamanda yeni üyeleri Farmasi ailesine kazandırarak daha çok gelir elde etmenize imkan verilir. Sınırsız kazanç ve esnek çalışma saatleri sayesinde, hayallerinizin ötesinde bir kazanç kapısı bulmak istiyorsanız, Farmasi ailesi tam size göre alabilir.

Farmasi Ailesine Neden Katılmalısınız?

Farmasi ailesi, üyelerinin destekçisi ve danışmanı olarak büyüme odaklı bir gelişim alanı sunmaktadır. Kozmetik alanındaki birçok ürünü Türkiye menşei üzerinden üretmekte, parapen, etil alkol ve Triclosan gibi hammaddeleri kullanmadan hem üyelerini hem de kullanıcılarını ihmal etmeyen bir anlayışla hareket eder.

Farmasi üyelik işlemlerini yapmadan önce şunları bilmelisiniz; farmasi ürünleri, hayvansal madde içermez bu konuda hassas davranarak sadece Nikel testi yapmaktadır. Alerji yapacak maddelerden uzak durarak, yapay nemlendirici içermez. Bu da kozmetik alanında gelişmiş bir teknoloji kullanmasını sağlar.

·         Farmasi ürünlerini asla hayvanlar üzerinde test etmemektedir.

·         Dermayolojik olarak test yapmaktadır.

·         Ürünlerinde insan ve hayvan sağlığına zarar verecek etken maddelerden uzak durmaktadır.

·         Sağlık odaklı, parabensiz ve alerji riskini en aza indiren hammadde kullanımına önem vermektedir.

·         Üyelerine geniş seçenekler sunmaktadır.

·         Yeni üyelerle birlikte daha kaliteli ve gelişme odaklı bir gelecek hayal etmektedir.

·         Üyelerine danışmanlık ve sponsorluk hizmeti sunar.

·         Sermaye gerektirmeden kendi iş alanlarının oluşmasını sağlar.

·         Kariyer odaklı aynı zamanda geliştirici bir yaklaşımla daima üyelerinin yanında olacaktır.

 

Farmasi Yüksek Kalite Sunar!

Türkiye’den dünyaya açılmakta olan bir kozmetik firması olarak, farmasi yeni insanlarla tanışmayı aynı zamanda yeni üyelerle büyümeyi hedeflemektedir. Bunun için katılımcılarına ilk andan itibaren yardımcı olmakta, danışmanlık ve sponsorluk alanında gelişmiş bir iletişim alanı sunmaktadır. Kazancınızı artıracak taktikler, yeni ve kaliteli ürünler sunulmakta, son dönemin tercih edilen kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine yer verilmektedir.

Farmasi üyelik alanında gelişmiş bir satış ve pazarlama alanına imkan vermektedir. Üyeler bir ekibe katılabilir ya da kendi ekiplerini kurarak, kazanç alanlarını geliştirebilir. Yüksek kalite anlayışı hem ürünlerin kalitesinden, hem de eğlenceli bir iş arkadaşlığından geçmektedir. Hedeflenen kazanca giderken, adım adım Farmasi ürünlerini tanımanız, tester ürünler ve kampanyalı ürünlerle Farmasi yelpazesinde size özel seçenekleri de değerlendirmeniz sağlanmaktadır. Hem eğlenmek, hem de kazanmak istiyorsanız daima yüksek kalite ve gelişmiş bir satış stratejisi sunulacaktır.

Farmasi 1000’den Fazla Kozmetik Ürün

Yeni insanlarla tanışmak, kozmetik ürünlerini denemek ve yüksek kazanç elde etmek ‘’Bana Göre’’ diyorsanız, Farmasi ailesinde size göre bir yer var. Keyifli ve eğlenceli zaman geçirirken, Farmasi ailesinin size sunacağı indirimli seçeneklerle de kazancınıza yönelik yeni atılımlar yapabilirsiniz. Son dönemin en moda kozmetik ürünlerini sunmakta olan yeni katalog ürünleriyle birlikte kazancınızı yeni ürünlerle tanışmak için de kullanarak daha büyük gelir elde edebilirsiniz.

Farmasi size Keyif alacağınız seçenekler sunarken aynı zamanda kazancınızı artırmanızı sağlayacak son dönemin en iyi indirimli ürünlerinden de faydalanmanızı sağlayacak etkili öneriler sunacaktır. Sponsorunuz ve danışmanınızla birlikte ürünlerinde büyük bir kazancın yolunu tutabilir Farmasi üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra yeni üyeleri de ekibinize davet edebilirsiniz.

Farmasi Üyelere Özel İndirimler

Ücretsiz Farmasi üyelik işlemlerinden sonra geniş kozmetik kataloğunda göz alıcı yeni ürünlerle de tanışabilirsiniz. Üyelere özel sunulan tester ürünlerle birlikte, alışveriş yaptıkça hediye de kazanarak daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Son dönemin en popüler ürünlerini sunan Farmasi kozmetik, üyelerine özel indirim ve avantajlar sunarken aynı zamanda referans oldukları yeni üyelerden de kazanç elde etmelerini sağlamaktadır.

·         Farmasi üyelerine özel indirimler sunar

·         İlk alışverişte % 75 indirim kazanmanızı sağlar.

·         Alışveriş yaptıkça Farmasi hediyelerinden yararlanır, size özel seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

·         Farmasi ücretsiz etkinliklerinde yeni arkadaşlarla tanışarak, hem keyifli zaman geçirir, hem de satış stratejileri üzerine sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

·         Başkalarını üye yaparak, ekibinizi genişletebilir aynı zamanda her yeri üyede para kazanabilirsiniz.

Farmasi İş Fırsatları

Masa başında çalışmak size göre değilse, aynı zamanda son günlerde ek gelir elde etmeniz gerekiyorsa, hem yeni insanlarla tanışmak hem de kolay bir şekilde satış yapmak için Farmasi ailesi size göre olabilir.

Farmasi kazanç planlaması üzerinden hem üyelerin satışlarından komisyon alarak gelir elde etmesini, hem de yeni üyeleri Farmasi ailesine kazandırarak gelirini artırmasını sağlamaktadır. Gelişmek ve değişmek istiyorsanız Farmasi kozmetik ürünleri size her anlamda yardımcı olacak, yeni üyelerle birlikte bir ekip kurarak kazancınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Kozmetik alanında çığır açan bir yenilik için yeni üyelerimizle birlikte sizi Farmasi ailesine davet ediyoruz.

64 Yıllık Büyük Bir Aile Farmasi

Farmasi sağlık bakanlığı onaylı ürünlerle birlikte, İSO 9001 kalite güvencesi sunmaktadır. Hem üyelerini yarı yolda bırakmamak hem de kaliteli bir kozmetik markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek için hem Farmasi ailesinin hem de kullanıcılarının sağlığı bizim için çok önemlidir. FDA standartları uyum belgesi, GMP iyi ürerim uygulamaları aynı zamanda TSE belgelerine de sahip olan Farmasi, kocaman ve profesyonel bir şekilde üyelerini kanatları altına almaktadır. % 100 Türk şirket olmakla birlikte, üyelerimizin kariyerlerinde ilerlemelerini hedeflemekte, onlara danışmanlık, seminerler ve konferanslar düzenlemekteyiz. Farmasi’li olmanın ayrıcalıklarını, birlikte daha büyük ve gelişmiş olarak hareket etmenin farkını her alanda hissetmeyi hedefliyoruz. Farmasi ailesi üyeleriyle birlikte yeni başarı hikayeleri yazmaya devam edecektir.

121 Ülkede Farmasi Kozmetik

Türkiye’den dünyaya açılan yolculuğumuzda, 350 milyondan fazla Farmasi kullanıcısı aynı zamanda binlerce üyemizle birlikte etkili bir satış alanı oluşturmaya devam ediyoruz. 64 yıllık tecrübeyle birlikte, büyük bir aile olmanın sorumluklarının farkında, ürünlerimizde ve üyelerimizde gelişme odaklı yaklaşmaya da önem vermekteyiz. Bunun için Farmasi ailesini buluşturur, seminerler ve konferanslar düzenler, ürünler hakkında bilgiler paylaşırız. Her zaman ‘’En İyi Farmasi’’ olma yolunda ilerlemekte olan üyelerimizle birlikte, danışmanlık, sponsorluk ve eğitmenlik üzerinden gelişmeler göstermeye devam etmektedir. Siz de bir Farmasi olmak istiyorsanız, Farmasi üyelik işlemlerinizi yerine getirerek, kazancınızı artıracak yolda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Farmasi Alilesine Kimler Üye Olamaz!

Farmasi üyelik işlemleri için belirli koşullara uyulması gerekmektedir. Üyelik işlemleri için öncelikle 18 yaş üzerinde reşit bireyler katılımcı olarak sayılmaktadır. Farmasi ürünlerini kötüye kullanmış, Farmasi ürünlerinin adını lekelemiş üyeler maalesef ki tekrar aramıza katılamamaktadır. Aynı zamanda Farmasi ekibinde yer almak için aynı aileden iki kişi kabul edilemez, sadece bir kişi adına üyelik işlemleri yapılabilir.