Farmasi Kozmetik üyeliğiniz için üyelik formunu aşağıdan doldurunuz. Size en kısa sürede dönüş yapılıp üyeliğiniz aktif edilecektir.

  FARMASİ ÜYELİK FORMU

  (18 Yaşından küçükler üye olamaz)

  Kariyerinizi güzelleştirecek Farmasi ürünleriyle, kazanç elde ederken aynı zamanda Farmasi ailesinin sağladığı imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Farmasi üyelik formu, sağladığı imkanlar arasında üyelerinin hem ürünlerini indirimli almasını hem de satış ve pazarlama alanında kariyer elde etmesini sağlayacaktır. İnternet üzerinden doldurabileceğiniz form, üyelerine güvenilir bir satış alanı ve kazanç kapısı olabilmektedir.

  Farmasi Üyelik Formu; Farmasi Ayın Fırsatları!

  Farmasi ayın fırsatları kataloğunda, birçok kişisel bakım ürününü % 55 indirimle alma şansı elde edebilirsiniz. Üyelere özel seçenekler sunarak, hem daha fazla kar etme hem de size özel ürünlerden faydalanma şansı bulabilirsiniz. Enerjik ve birbirinden yeni ürünleri alabileceğiniz yeni üyelere özel fırsat ürünleri, avantajlı paketler aynı zamanda ayın fırsatlarıyla kısa zamanda kar etmeniz sağlanmaktadır.

  Üyeler için özel danışmanlar eşliğinde kazancınızı ve kendi ekibinizi kurma imkanı bulurken, ekibinizin satışlarından da pirim kazanabilirsiniz. Maksimum kazanç seçeneklerine sahip olurken, hayallerini kurduğunuz kariyer fırsatlarını elde edebilirsiniz. Aydan Günay ekibine eşlik ederek, ekibinizle birlikte kazanç imkanlarınızı genişletebilir, kendi ekibinizi kurarak da Farmasi ailesine üye olma hakkı kazanabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Formu; Üyelik Şartları

  Farmasi net gelir elde ederken aynı zamanda güven sahibi olmanızı da sağlayacaktır. Sıfır sermayeyle kariyer hedefinize alabileceğiniz üyelik şartlarında, öncellikle 18 yaşı geçmeniz gerekmektedir. Bundan sonraki evrede, Farmasi eğitimler ve seminerleriyle danışmanlık üzerine bilgi edinmeniz sağlanacak kar edebileceğiniz stratejileri öğrenmenize imkan verilecektir. Güçlü bir ekibin lideri olabilmeniz için sevdiğiniz ürünler hakkında Farmasi ailesini bilgilendirebilirsiniz.

  Üyelik şartları; tamamen ücretsiz olup, üyelerin kendi ailesi üzerinden birden çok üyelik açmama şansı vardır. Ürünleri istediğiniz kategoriden seçebilir, dilediğiniz kadar alabilirsiniz. Her ay alım ve satım yapma zorunluluğu olmadan hem freelance bir çalışma disiplini kazanır, hem de dilerseniz bu alana odaklanarak kariyerinizde danışman ve müdür olma şansı elde edebilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Formu Online Doldurma Seçenekleri

  Farmasi üyelik formu doldurma işlemi için Farmasi resmi sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Burada size sunulacak olan kayıt bilgilerini doldurarak, T.C kimlik numaranız, İsim ve soyisminiz aynı zamanda iletişim numaranızı bildirmeniz gerekmektedir. e-posta adresiniz, doğum tarihi, cinsiyetiniz, posta kodu ve adres bilgilerinizle birlikte telefon numarası gerekmektedir. Erişimin kolay olduğu aynı zamanda üyelik butonuna basarak kısa zamanda üye olabileceğiniz Farmasi ailesi, çözüm odaklı yaklaşarak satışlarınız ve alımlarınız için sizlere destek olacak bir danışmanla hareket etmenizi sağlayacaktır. Üye olarak, doğrudan satış alanından yararlanma hakkı elde eder, kariyeriniz Farmasi odaklı geliştirme imkanı bulabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Formu Ürün Siparişi

  Farmasi ailesine katıldıktan sonra resmi web site üzerinden giriş yaparak, ürünlerinizi % 30 ve % 40 indirimli şekilde sipariş verebilirsiniz. Avantajlı ürünler sunularak, adresinize yönlendirilecek olan siparişleriniz yaptığınız satışın karının size kalmasını sağlayacaktır. Kar odaklı bir çalışma üzerine yoğunlaşmış olan Farmasi katılımcıları, üyelik sonrasında satışlarınızı hangi sıklıkla yaptığınıza göre sizlere pirim verme imkanı da sağlayacaktır. Kolay erişim imkanı verirken, ürün siparişlerinizin de adresinize yönlendirilmesi sağlanacak şekilde profesyonel bir işleyişe yer verilmektedir. Sorunsuz ve güvenilir sipariş alanından istediğiniz kadar ürün tedarik edebilir, size özel ve döneme özel ürünlerden faydalanma hakkına anında sahip olabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Formu Katalog Talebi Oluşturma!

  Farmasi üyelik formu doldurulduktan sonra, üyelere özel tester ürünler verileceği gibi kataloğun da temin edilmesi sağlanacaktır. Ancak üyelerin kataloğu kaybetmesi ya da yıpranması durumunda yeni katalog talebi oluşturabilir ve kısa zamanda adresinize yönlendirebilirsiniz.

  Üye olma seçenekleri ve şartları zor olmamakla birlikte yeni girişimcilere her zaman kaliteli bir hizmet sunmakta olan Farmasi üyesi, uzun yıllardır tecrübeli olması ve güvenli iş sahası sayesinde daima üyelerinin geri bildirimlerine odaklanmıştır.

  Farmasi Güzelliğini Keşif Edin!

  Kariyer odaklı çalışmalarıyla uzun süreli bir iş sahibi olma imkanı tanımaktadır. Farmasi güzelliğini keşif ederek, birbirinden yeni kişisel bakım ürünlerini indirimli alabilirken aynı zamanda ürünlere erişim kolaylığıyla da Türkiye’de öncü firmalar arasında yer almaktadır. 2020 farmasi üyelik formu üzerinden, güzellik ürünlerini indirimli alarak, aynı zamanda yeni üyelerle birlikte ekip oluşturarak kariyerinizi güzelleştirebilirsiniz. Fiyat performans ürünlerini ekonomik fiyatlar üzerinden deneyerek, hem ilk keşfeden siz olun hem de satış alanında kullanarak karını birikimleriniz arasına katın. Kazanç elde edebileceğiniz güzellik ürünleriyle, hem cildinizi hem de kariyerinizi güzelleştirin. Farmasi’de indirimli ürünler, üyelere özel paketler yıl boyu devam etmektedir.

  Farmasi Üyelerine Avantajlı Paketler

  Güzelleştirirken para kazandıran paketler arasında yer alan Farmasi ürünleri, kişisel bakım ürünlerini Türkiye menşei üzerinden dünyayla tanıştırmaktadır. Yurtiçi ve yurt dışı katılımcılarla avantajlı paketler sunarak, bir paketten beklediğiniz bütün kişisel ürünleri indirimli almanız sağlanacaktır. % 100 yerli bir marka olarak TSE belgesine sahip, insan sağlığına zarar vermeyen ve ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmeyen bir markadır. Nikel testi yapılarak sunulan ürünlerde, avantajlı paketlerin her biri üyelerin keşfedebileceği seçeneklerle donatılmıştır. Hem kazandıran hem de güzelleştiren avantajlı paketlerle Farmasi üyelik formu seçenekleri her dönem yenilenerek, üyelere indirimli seçenekler sunmaktadır. Sizi ve cebinizi düşünen birbirinden güzel paketler sunulmaktadır.

  Farmasi Üyelerine İndirimli Ürünler

  Yatırım yapmadan kariyer sahibi olabileceğiniz Farmasi üyelik formu, güzellik ürünlerini sunarken, indirimli seçeneklerle kar etmenizi sağlayacaktır. Yeni üyelere özel ve ekip kuran üyelere özel indirim seçenekleri sunarak, kısa zamanda kar etme marjınızı yükseltecektir. İndirimli ürünleri % 30 ile % 50 arasında değişebilmekte ve üyelere direkt olarak fabrika satış fiyatları üzerinden sunulmaktadır. Kendi ticaret alanınızı oluşturmak, çevrenizi genişleterek eğlenceli bir kazanç yolu bulmak için Farmasi hayallerinizi süsleyecek bütün kolay yolları sunmaktadır. İndirimli ürünler, avantajlı paketler ve üyelere özel seçenekler sunarak, mutluluğu keşfederken kazancınızı da katlamanızı sağlayacaktır. Üyeliğinizi başlattığınız andan itibaren kısa zamanda satış yapmanıza imkan verilecektir.

  Mutluluk Bir Katalog Önünüzde!

  Mutluluk için yeni ürünleri keşfederken aynı zamanda tester ürünlerle de kendinizin beğendiği ürünleri kullanabilirsiniz. Üyelere özel indirimlerle daima kendiniz için ya da satış için ürünleri fabrika fiyatı üzerinden alabilirsiniz. Mutluluk bir katalog önünüzdeyken, farmasi üyelik formu doldurmanız size yeni kariyer kapıları açacaktır. Satış yaptıkça kazanır, kazandıkça Farmasi ailesinde de üst sıralarda yerinizi alabilirsiniz.

  Dünya üzerinde 5 kıtada yer alan Farmasi ürünleri, 66 yıllık tecrübesiyle herkesin hayallerini süsleyen yeni seçenekleri sunmaktadır. Kozmetik alanında 125 ülkeye ihracat yaparak, ekolojik alanda üretim yapmaktadır. Hayallerinizi süsleyen yeni ve kazandıran Farmasi kozmetik kataloğu her yeni ürünü üyeleriyle tanıştırmaktan mutluluk duymaktadır.

  Farmasi Katalog & Tester Hediyesi

  Üyelik avantajlarında indirimli ürünler sunulurken, üyelerin seveceği ürünleri hediye etmekten mutluluk duymaktayız. Bu senenin en gözde kişisel bakım ürünlerini ve avantaj paketlerini sunarken, tester hediyelerle de kendi ürünlerinizi seçmenizde destek olunmaktadır. Sevdikleriniz, tanıdıklarınız ve en önemlisi satış yapacağınız alanda kullanabileceğiniz katalog ve tester ürünler, her ayın favori seçenekleriyle sunulmaktadır.

  Farmasi üyelik formu, güvenilir alışveriş ve satış alanının internet üzerinden çağdaş bir şekilde ilerlediği alanlardan biri olmaya devam etmektedir. Üyelik tamamen ücretsiz, tester ve katalog teminatı da yeni üyelere anında tanınmaktadır. Daha çok kazanmak için stratejik başarılar elde etmek ve kazancınızı artırmak için danışman hizmeti de sunulmaktadır.

  Farmasi Kariyerinizde Başarının Püf Noktası!

  Farmasi kariyeriniz için sizlere bir danışmanla birlikte hem güvenilir hem de stratejik çalışmalar sunmaktadır. Yeni üyeler için sunulan danışmanlık hizmetinde, sorularınızı ve sorunlarınızı paylaşabilir, kariyer odaklı yaklaşımlarınızın Farmasi Kozmetik üzerinden nasıl ilerleyeceğini öğrenebilirsiniz. Birbirinden kıymetli hediyeler sunulurken, üyelerin aynı zamanda ürünlerin satışından yüksek kar etme imkanı sağlamalarına odaklı çalışmalar da yürütülmektedir. Bu alanda püf noktaları öğrenmeniz için doğrudan satış alanında % 30 ya da % 40 kar etmenin püf noktalarını da kısa zamanda keşif edebilirsiniz.

  Farmasi bitkisel ürünleri ve tester hediyeleri alabildiğiniz gibi sağlık bakanlığı onaylıdır. Planlı ve stratejik davranarak satış alanınızı genişletebilir, limitsiz bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz.

  Farmasi Yeni Başlayanlara Özel!

  Farmasi üyelik formu, yeni başlayanlara özel ürünler sunarken, danışmanlık ve kariyer odaklı dersler alınmasını da sağlamaktadır. Kariyer odaklı yapılan online veya seminer üzerinden eğitimlere katılmak zorunlu olmamakla birlikte, katılanların başarılı olan üyeler hakkında bilgi edinmesi kar marjını yükseltecek atılımlar yapmasını sağlayabilmektedir.

  Farmasi ürünlerin kalitesi, üretim koşulları ve sağlık bakanı onayı hakkında ne kadar çok bilgi edinirseniz, hem kullandığınız ürünler, hem de satışa sunduğunuz ürünler üzerinden müşteri yelpazenizi genişletme olasılığınızı arttırabilirsiniz. Hayal dünyanızı genişletecek, Farmasi yolculuğunda kariyerinizi üst sıralara taşıyan bir kahraman olabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Satış Pirim Seçenekleri

  Firmanın kurucusu olan Dr. Cevdet Tuna, Türkiye menşei olan bitkisel Farmasi ürünlerini dünyayla tanıştıracak online bir üyelik hattı oluşturmuştur. Burada amaç hem üyelerin kazanması hem de Farmasi üyelerinin artmasıdır. Pirim seçenekleri her üyenin başka bir üye getirmesiyle artış göstereceği gibi aynı zamanda ürünlerin indirimli satışa sunulması da üyelerin kendi kullanacakları ürünler üzerinden de kar etmesini sağlamaktadır.

  Her üye hem kendi ürününü, hem de satış ürünlerini karlı bir şekilde alabilirken, satıştaki karın % 30 olması sağlanmaktadır. Satışınızdaki artışla birlikte pirim kazanma seçenekleri de sunan Farmasi ailesi, kaliteli ve düzenli bir kazanç kapısı için söz konusu olan bütün ekstra kazanç alanlarını üyeleriyle paylaşmaktadır.

  Farmasi Ailesine Katılın!

  Farmasi ailesine katılmanız için Farmasi üyelik formu seçeneklerini incelemeniz ve doldurmanız yeterli olacaktır. Bu alanda üyelik şartları ve üyelere sunulan imkanlar sizlerle paylaşılırken, kar alanınızın da artışa geçmesi için gelişen dünyada yenilikçi yaklaşımlarda sergilenecektir.

  % 30 ile % 40 kar edebileceğiniz Farmasi ürünleri, hem hediyeler, hem tester ürünler hem de indirimli paketlerle birlikte karınızı artırmaya yönelik seçenekler sunmaktadır. Baharda ve kışta hayallerinizin ürünlerini sunarken, yaz aylarının da vazgeçilmez güneşli günlerinde kariyerinize odaklanmanızı sağlayacak kaliteli ürünleri sunacaktır. Uygun fiyatlar ekonomik seçenekler ve avantajlı ürünlerle Farmasi ailesine katılın, mutluluğu paylaşırken, güzellik ürünlerini de dünyaya tanıtın!

  Farmasi’da Üyelere Özel Avantajlar!

  Farmasi markası üyelerinin yüzünü güldürecek indirimli ürünler sunarken, kendi ekibini oluşturan üyelere özel pirim seçenekleri de sunacaktır. 1000’den fazla ürün yelpazesi bulunan, gelişmiş kişisel bakım kategorisinde markanın değerine yönelik yapılan her çalışmada ödüllendirmeyi de ihmal etmemektedir.

  Üyelik formunu doldurarak, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz yeni kariyer fırsatlarını kaçırmamak için öncelikle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kolay kazanç ve kar imkanları sunulurken aynı zamanda ekonomiyi canlandıracak yeni seçeneklerle de üyelerine daima geri dönüş yapacak büyük bir aileyle bir araya gelme fırsatı elde edebilirsiniz.