Doğal ürünlerin bulunmasında ve bu ürünlerin piyasaya sürülmesinde etkili olan Farmasi markası gün geçerek büyüyen ve kalitesini gösteren bir marka haline gelmeye başladı. Farmasi ürünleri Dr. Cevdet Tuna ürünleri olup bu kalitede ortaya çıkan ürünler olarak bilinir. Başlarda olan piyasasının çok daha fazla üzerine katkılarını sunması sayesinde Farmasi ürünleri kalitesi kanıtlanabilen bir kaliteye dönüşmüştür. Avrupa’da büyüyen piyasası bu kalitesinin tercih edilmesine kanıt olarak gösterilebilecek bir marka olarak gözükmesini sağlar. Farmasi ürünleri siparişiniz için lütfen iletişime geçiniz.

Çeşitli alanlarda güzellik bakım ürünleri doğal içeriği ile bulundurması ayrıca markanın eczane güvenirliğinde ilaç gibi gözükmesini de sağlamıştır. Satışında katalog çıkartarak stok ürünlerinin oluşmasına engel olan Farmasi ürünleri üyelerinin girişimlerine destek olarak ekonomide farklı bünyelerin var olabilmesine katkı sunan bir marka haline gelmiştir. Böyle bir marka olması ise farklı kesimler tarafından da bilinmesi ve kullanılmasına katkı sağlamıştır.

Farmasi Ürünleri Çeşitliliği

Birçok farklı alanda kozmetik ürünlerinden temel güzellik bakım ürünlerine kadar çeşitlilik Farmasi ürünleri içerisinde varlığını gösterir. Makyaj malzemelerinde rujdan, far paletine kadar üretimi var olup temel bakım malzemelerinden şampuandan güneş kremine kadar ürün çeşitliliği marka içerisinde yer almaktadır. Farklı ürün yelpazesinin bulunması sayesinde ise bu markanın tercih edilmesi de artar. İçeriğinin doğal ürünler tercih edilmesi ve bu doğal tercihlerini sertifikalandırması markanın müşteri kitlesinin olumlu artışındaki etkendir. Kişisel bakım ürünlerinizde diş macunun doğal içerikte olması böyle kurumsal bir firmanın memnuniyetini artırdığı için diğer ürünlerinin de seçilmesinde paralel bir şekilde artış gerçekleştirir.

Temizlik ürünlerinin dahi olması her kesimden müşteri profilinin oluşmasını sağlar. Sadece kozmetik alanında ilgili olan bir çevrenin değil temel ürünlerinin satışının olması Farmasi ürünleri herkes tarafından seçilmesi sağlanır. Ev malzemelerinde temizlik ürünlerinde doğal içerik ürünleri Farmasi’nin içeriğinde olması bu markadan alışveriş yapacaklara bir yerden daha fazla ürün alımının elde edilmesini sağlar. Ayrıca cilde iyi gelen doğal içeriklerin de sunumu Farmasi ürünleri içerisinde yer alır. Çay ağacı yağı, çörek otu yağı, aloe vera gibi doğal içeriklerin paketlenmiş halde sunulması bu tarz içeriklerin kimyasal olmadan erişim sağlamak isteyenler için avantajlı bir durumdur. Bu tarz ürünleri isterlerse masaj yapımında direkt lavanta yağını kullanabilmeleri yanında direkt masaj jelinin özel olarak üretilmiş halini de kullanabilirler. İstekleri ve ihtiyaçlarını belirlemeleri Farmasi ürünleri içerisinde bu çeşitlikle ürünleri elde edebilmelerini sağlar.

Farmasi Ürünleri Kalitesi

Avrupa’da bile tercih edilen ürünler arasında olması Farmasi ürünleri kalitesini gösteren bir etkendir. Markanın ilk kuruluşunda ecza ürünleri ortaya çıkartması titiz çalışmalar sürdürdüğüne referans olmasını sağlıyor. Doğal ürünlerin seçilmesi konusunda hassasiyetini ortaya koyan firma kaliteli içerikleri olduğunu gösterir. Ayrıca yerli bir üretim olmasından kaynaklı olarak fiyatlarında yabancı ürünler karşısında uygunluğu sebebiyle daha çok tercih edilmesini sağlıyor. Kalitesinden memnun kalan müşteriler devamlı olarak Farmasi ürünlerini kullanmaya devam ediyorlar.

Kaliteli içerikler üretilmesinde hassasiyetini ortaya koyan Farmasi markası parapen, propan ve ağır metaller ürünlerinin içeriğinde olmasına kesinlikle karşı olup insan vücuduna zararlı maddelerin ürün içeriğinde olmasına izin vermez. Bu ürünlerin içeriğinde güven duygusunu daha fazla hissedilmesini isteyenler için ise TSE damgası olduğu unutulmamalıdır. Farmasi ürünleri satın alınmada iç ferahlığı her daim yaşanır. Kuşku ve şüphe Farmasi ürünlerinin içeriğinden dolayı meydana gelmez. Bu durumun oluşması ise kalitesinin ne kadar fazla olduğunu kanıtlayacak bir unsur olarak meydana çıkar.

Farmasi Ürünleri İçeriği

Doğal ürünlerin içeriğinden faydalanılması sağlanırken Farmasi ürünlerinde içerik konusunda hassasiyet vardır. Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından içeriğinin onaylanması ürünlerde güven hissinin meydana gelmesini sağlar. Ayı çekirdekleri, kayısı çekirdekleri içerisinde olan yağlardan kremler üretilirken Farmasi ürünleri içeriği bunun gibi doğal ürünlerden olan içerikler kullanılır.  Vitaminlerin sağlatılması ve bu vitaminlerin cilde yararlarından faydalanılabilmeleri için meyveler kullanılır.

Bu meyvelerin vitamin içerikleri depolanır ve kozmetik ürünlerinde kullanımı gerçekleşir. Meyve asitleri cilde sakinlik kazandırırken bu yararlar içeriğinde doğal ürünlerin kullanılmasına borçludur. Tüm aile bireylerinin içeriğine güven duyarak kullanılması Farmasi ürünleri için ortaya çıkan bir durumdur. Farmasi ürünleri markanın adı Fransızcada ecza anlamını taşıması gibi doğal içerikler sayesinde ilaç gibi etkili ürünlerin ortaya çıkmasına bir göstergedir. İlk baştan beri ilaç deposu olarak çalışmalarını yürüttüğü zaman bile firma doğal içerikler konusunda hassasiyetini ortya koyan bir marka olmuştur.

Farmasi Ürünleri Kullanan Müşteri Memnuniyeti

Gerek içeriğinin doğal ürünlerden faydalanarak üretilmesi olsun gerek de ürünün fiyat performansında uygunluğundan dolayı olsun Farmasi ürünleri kullananlar memnuniyetleri olumlu derecede fazladır. Yerli bir marka olmasından kaynaklı uçuk fiyatları müşteriye yöneltmeyen marka ürünün gerçek fiyatını ödeyerek kaliteye erişimi sağlanıyor. Ürünün elde edilme aşamasında ise zorlukları değil kolaylığı da sunan marka olumsuz duyguların müşterilerde barınmasına izin vermiyor. Ürünlerinin sadece bir çeşit olmaması ise aile boyu herkesin bu ürünleri kullanabilmesine de zemin hazırlıyor. Ev temizlik ürünlerinde doğal içeriğe dikkat edenlerin bizzat Farmasi ürünlerini denemesi ve kullanması gözle görülecek şekilde ortaya çıkan bir durumdur. Danışanlarının yakın çevreden olup a önerilerini duyabileceğiniz bir marka halinde olan Farmasi ürünlerini denettikten sonra kalitesinin de arkasında durur. Geniş kitlelerce ürünlerinin memnuniyetle bahsedilmesi reklamdan ziyade gerçek memnuniyetle ortaya çıkabilecek bir durumdur.

Farmasi Ürünlerinin Satışı

Farmasi ürünlerini almak isteyebileceğiniz gibi farmasi ürünleri satma aşamasında da rol oynayabilirsiniz. Üye olan Farmasi danışanları memnun kaldığı ve çevresinde bireylere satışında katkıda bulunmak istiyorsa bu aşamaların içerisinde yer alabilirler. Danışanları ise birer girişimci özellikleri sayesinde satışta rol oynadıkları takdirde sadece ürünleri değil maddi olarak bir gelir elde edebilmeleri de mümkün olacaktır. İsterseniz Farmasi ürünlerini daha uyguna satın almak için üye olabileceğiniz gibi satışlarla da gelir elde edebilmeniz mümkün olur. Avantajlı durumların her daim yaşanması Farmasi ürünlerine erişimin olduğu her yerde meydana gelir. Satışında bir müşteri memnuniyeti diğer müşterinin ürünü almasında etkili olan bir unsur olarak meydana gelir. Bu memnuniyetler ise Farmasi ürünlerinin satışında ortaya çıkar.

Farmasi Ürünleri Tanıtım Piyasası

Farmasi ürünleri üyelerinin çevresine de denedikleri ve memnun kaldıkları ürünleri yine yakın çevresine duyurmasını istiyor. Bu duyuru ile satış gerçekleştirmesi ilk müşteriyi de hem ürün kullanma memnuniyetini hem de satışta katkıda bulunduğu için kar oranları ile kazanç elde edebilesini sağlıyor. Bu uyguladığı yöntemle müşterilerinin de kazanmasını sağlayan Farmasi firması kısa sürede herkes tarafından bilinen ve kalitesi deneyimlenebilen bir firma haline dönmesini sağladı. İnsanlar yakın çevrelerinden duydukları firmanın kalitesine yakın çevreden dolayı daha fazla güven duymalarına vesile oldu. Bu yüzden Farmasi ürünleri tanıtım piyasası yine müşterinin yakın çevresi olarak meydana geldi.

Farmasi Ürünleri Bilinirliği

Farmasi ürünleri çeşitli alanlarda farklı ürünleri ortaya çıkarmasından kaynaklı olarak duyulan bir marka olsa da bilinirliği gün geçtikçe artan ve hızla büyüyen bir marka olmaya başlamıştır. Kalitesinin varlığını aldığı sertifikalarla duyurulmasını gerçekleştirirken olumlu duyumları içerisinde artıran bir markaya dönüşmüştür. Hem uygun fiyatlarla satış sunması firmanın müşterilerine ceplerine yönelik bir katkı sağlarken firmaya üye olunması ise başka yararları getirmesi adının daha fazla bilinmesine katkı sağlamıştır. Ekonomide her kesimden insanın bulunmasına sunduğu katkılarla girişimci insanların varlığının piyasada hüküm sürmesine katkıda bulunmuştur. Bu uyguladığı politikalarla dünyada bilinen ve tercih edilen bir marka olma yolunda emin adımlarla yürüyüşünü gerçekleştiriyor. Kazanç sistemini üyeleriyle paylaşan bir marka olması da firma hakkında olumlu fikirlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Kalite ve güvenin birleşmesi Farmasi markasının oluşumunda en önemli yapı taşları olarak ortaya çıkar.

Farmasi Tarihçesi

1950 yılında ecza alanında yenilik sunan Dr. Cevdet Tuna sayesinde kurulan bir marka olan Farmasi ilk yıllarından itibaren yenilik ve çalışma ürünlerinin ortaya çıkmasını sağlayan bir marka olma yolunda adımlarını atmıştır. Yerli olan firma Türkiye’nin de büyüyen bir markası olma yolunda Farmasi ürünlerini ortaya koymaktadır. Dr. C. Tuna, Almanya Goethe Enstitüsü’nde Tıp Eğitimi aldıktan sonra bu eğitimden öğrendiği yenilikleri Türkiye’de uygulama ve uygulamalar sonucu ürünler ortaya çıkartmak istedi.

Farmasi ürün ortaya çıkmasında bu ilk çalışmaların etkisi olmuştur. Tan ecza deposunu kuran Dr. Cevdet Tuna sağlık alanında ilk çalışmalarını ortaya koydu. Oğlu Hakan Tuna ile 1985 yılında sadece ecza ürünlerinin değil kozmetik anlamda ürünlerde de çalışmalar gerçekleştirmesi bu markanın oluşumunda etkili oldu. 2003 yılında Farmasi ve Dr. C. Tuna markası doğumu gerçekleşip bu markaya ait Farmasi ürünleri satışı gerçekleşmeye başladı. Markanın doğumunda ise en başından beri doğal ürünler sayesinde ilaç üretimi olduğu için bu markanın ürünleri ise oldukça yararlı ve yan etkisi olmayan test edilen ürünler haline geldi. Bu testleri başka firmalar adı altında gerçekleştirerek uzman görüşlerin sertifikalarını bulundurması güvenirliğini artırıcı unsurlarından biridir.

Farmasi Üye Olma

On sekiz yaşını dolduran her bireyin Farmasi firmasına üye olması gerçekleşebilir. Üye oldukları takdirde birçok avantajlı durumdan faydalanabilmesi söz konusu olur. Farmasi’nin kendi sitesinden üye olma aşamasını gerçekleştirebileceği gibi bu üyelik firmayla bir ortak çalışmaların yürütülmesini sağlar. Belli bir ücret almadan alt limit şartlarını içerisinde bulundurmadan aylık katalog ürünler ile bu Farmasi ürünlerinin satışını gerçekleştirmede katkı gösterirsiniz. Göstereceğiniz katkılar ise kar oranları içerisinde bir kazanç sağlatılmasını sağlatır. Kar oranları ise yüzde otuz ile kırk arasında değişiklik gösterirken gerçekleştirdiğiniz satışlar sayesinde pirim elde edilmesi sağlanır. Bu pirimler ise sonunda bazı durumlarda tatil, gezi, araba kullanma hakkı gibi durumları da ortaya çıkartır. Firmanın üye olunup kendisi adında yararlı büyümeye katkı göstermenizi sizin için avantajlı duruma çevirmesini sağlar.

Nasıl Farmasi Üye Olunur?

 

Farmasi sitesi içerisine girerek üye olunma bilgilerin doldurulması ile Farmasiye üye olunma aşaması gerçekleşir. On sekiz yaşının doldurma şartı taşıyan üyelik bunun için TC kimlik numarasını istiyor. Satış aşaması gerçekleştiği için aslında ticaret yasaları uygulanılması gerektiği için on sekiz yaş şartı içerisinde barındırmaktadır. Farmasi firmasına üye olmanız takdirinde satışları fazla gerçekleştirip prim gibi ücretlerle kendinizi geliştirmeniz sayesinde hediyelere sahip olmanız ve geliri girişimle büyütmenizi sağlar. Adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi, adresinizi, telefon numaranızı TC kimlik numaranızla birlikte üyelik formuna doldurmanız ve ardından bu bilgileri kaydetmeniz üyeliğinizin gerçekleşmesini sağlayacaktır. Kayıt ettirdiğiniz bilgilerinizi ise Farmasi firması başka hiçbir yerde kullanamaz ve bilgilerin güvenirliğinden sorumlu olurlar. Bu üyelik aşamasını gerçekleştirdikten sonra satış fiyatına farmasi ürünlerine erişim sağlayabilir ve kataloglardan özel indirimli Farmasi ürünlerine erişiminizi daha kolay hale getirirsiniz.