Farmasi Ürünleri

Farmasi Ürünleri

Bitkisel formüllü Farmasi ürünleri, her mevsime ve her kişiye özel yenilikçi kozmetik ürünleriyle güzelliğinizi renklendirmenizi sağlayacaktır. Makyaj, parfümeri, krem ve binlerce kişisel bakım ürününü aynı katalogda bulabilir, hayallerinizdeki ürünleri indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Hem bitkisel hem de göz alıcı çeşitlerle gününüze renk katacak, sizi özel hissettirecek ürünler Farmasi’de!

Farmasi Ürünleri İndirim Kampanyası

Farmasi ürünleri için indirim kampanyası hem sıradan alıcılar hem de üyeler için uygulanmaktadır. Üyeler için ekstra indirim sunularak, ürünlerin fabrika satışı üzerinden satılması sağlanarak, her üyenin satış sırasında katalog fiyatına göre kar etmesi sağlanır. İndirimli ürünleri her dönem ve istediğiniz kadar alma şansı elde ederken, ürünleri satışa sunduğunuzda düzenli gelir elde edebilirsiniz.

Farmasi katalog ürünleri üzerinden satışları düzenli yaparak, ekip kurarak ve Aydan GÜNAY ekibine katılarak da pirim alabilirsiniz. Düzenli satışlarda pirim alma şansı elde edebilir, kariyerinizi bu yönde ilerleterek Farmasi ailesinin sağladığı kazanç ve imkanlardan yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Farmasi Ürünleri Avantajları

Farmasi avantajlı ürünler sunarak, üyelerin hem katalog hem de ürünler üzerinden tester alma şansı elde etmesini sağlamaktadır. İlerici ve yenilikçi bir satış projesine sahip olmasının yanı sıra üyelerin indirimli ürünleri kullanmasına ve geri dönüş yapmasına da imkan tanır. Avantaj paketleri, yeni başlayanlar için paketler ve tester ürünler sunarak herkesin Farmasi hakkında fikir sahibi olmasını sağlayacaktır.

Avantajlı ürünler için her mevsim ve her dönem için açılan sezonluk Farmasi kataloğunu inceleyebilir, kadın ve erkekler için sunulan özel kozmetik ürünlerini satın alabilirsiniz. Web site üzerinden başvuru yaparak üyelik başlatabilir, ürünleri % 30 veya % 40 indirim seçeneklerinden yararlanarak almaya başlayabilirsiniz. Üyelerin ve kullanıcıların aldığı ürünler adreslerine yönlendirilecektir.

Farmasi Ürünleri Kataloğu

5 farklı entegre fabrikaya sahip olan Farmasi ailesi, ürün kataloğu üzerinden indirimli ürünler almanızı ve kazanç sağlamanızı desteklemektedir. Ürünleri bitkisel formüller üzerinden geliştirmekte olan Farmasi ürünleri, aynı zamanda helal sertifikasıyla hayvansal yağlar kullanmaz. Bu alanda ihtiyacınız olan bütün ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz gibi hayali kurduğunuz mevsimlik ürünleri de Farmasi kataloğu üzerinden bulabilirsiniz.

Katalog ürünler aylık ve mevsimlik olarak indirimli olabilmekte, yeni tester ve kataloğu üyelerine anında göndermektedir. Kazandıran bir sistem uygulamasına tabi tutulurken aynı zamanda tester ürünleri üyeleriyle birlikte kullanmakta, beğenilerini ve geri dönüşlerini dikkate alarak ürünler hakkında müşterileri üzerinden yenilikçi bir üretim alanı geliştirmektedir.

Farmasi Ürünleri Çevreyle Dosttur!

Farmasi çevre dostu olarak, ürünlerin sağlıklı koşullar altında üretilmesini ve alerjen etkilerden korunmasını sağlayacak şekilde üretim alanına kazandırılmıştır. Doğanın zarar görmemesinin yanı sıra GDO’lu bitkler, fosfar, paraben ve ağır metallerin geçtiği ürünleri kullanmaz. Triklosan, fithalat ve formaldehit maddelerden uzak durarak ürünlerini çevreyle dost ve insan sağlığına iyi gelecek şekilde dizayn etmektedir.

  • Farmasi ürünlerini asla hayvanlar üzerinde test etmez.
  • Vegan sertifikalı hammaddeler kullanmaktadır.
  • Çevreye ve doğaya zarar verecek madde kullanımı yapmaz.
  • Nikel test üzerinden incelemeler yapmaktadır.
  • Hayvansal içerikler ve maddeler kullanmaz.
  • % 100 Yerli üretimdir.
  • Sağlık bakanlığı onayı almıştır.
  • Kanserojen yapan maddeleri
  • Fabrikadan halka satış yaparak ekonomik bir üretim alanı sağlar.

Farmasi Kadın Ürünleri

Farmasi ürünleri, kadınların severek kullanacağı göz alıcı renkler, cilt bakım ürünleri ve temizlik ürünleri sunmaktadır. Bu alanda herkesin zevklerine ve renk tercihlerine uyumlu makyaj, parfümeri ve cilt bakım ürünlerine yer verirken, indirimli ürünlerle dünya çapında da ekonomik satışı olan kozmetik firmaları arasında yer almaktadır. % 100 Türkiye sermayesi üzerinden üretilmekte olan ürünleri, planlı ve hedefli bir şekilde satış pazarlama alanına sunarken, kadın ürünlerindeki unutulmaz etkileri sunmanın üyelik formuyla sağlanmasını ve üyelerin hem kazanç elde etmesini hem de kozmetik ürünleri indirimli alabilmelerini saplamaktadır.

Farmasi Erkek Ürünleri

Erkekler için etkili kokular, bakım, tıraş ve saç ürünleri sunmakta olan Farmasi ürünleri, üyelik sistemiyle satış alanında ürünlerin indirimli satışa sunulmasını sağlamaktadır. Hem indirimli hem de kaliteli ürünlerin kullanılmasını sağlamakta olan Farmasi, dünya genelinde 125 ülkeye hitap etmekte olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 365 milyon kullanıcının bulunduğu bu alanda, üyelik formunu doldurarak ürünleri indirimli almak, hediye ve avantajlı seçeneklerden yararlanma imkanı sağlanırken, herkesin hayali olan yeni kokular ve sizi özel hissettirecek avantajlar sunmaktadır.

Farmasi güzelliğini keşif etmenizi sağlarken, sizinle yeni bir macera başlatacak, kariyerinizde ilerleyerek kazanç elde etmenize yönelik uygulamalarla birlikte indirimli ürünler de sunacaktır.

 

Farmasi Ürünleri Fabrika Fiyatından Satın Al!

Farmasi ürünleri için uygulamakta olduğu üyelik sisteminde ,özellikle ürünleri fabrika fiyatı üzerinden sunmaktadır. Bu sayede hem üyelerinin kendi kullanacağı ürünleri indirimli almalarını hem de satışa sunacağı ürünler üzerinden kar etmesini sağlamaktadır.

Üyelik sistemi üzerinden % 30 veya % 40 indirimli ürünleri fabrika satış fiyatı üzerinden alarak, satışa sunabilir ve kısa zamanda kar alanınızı genişleterek kariyerinizi bu alanda yönlendirebilirsiniz. Farmasi ailesine katılmak için üyelik işlemlerinizi başlatmanız ve başvuru yapmanız yeterli olacaktır. TSE belgesine sahip olan Farmasi, uzun süreli yatırımlarınız için katkı sağlayacak bir kazanç alanı olabilir ve sermaye gerektirmeden satış pazarlama alanında yer almanızı sağlayacak imkanlar sunmaktadır.

Farmasi Ürünleri Hikayenize Eşlik Eder!

Farmasi ürünleri, 66 yıl önce Türkiye’de kurulmuş olan ilk kozmetik firmaları arasında yer almaktadır. Dünya çapında 5 kıtada ürünlerini ihraç etmekte olan bir firma olarak, kalitesinden ödün vermeden yılların getirdiği tecrübeyle sağlıklı ürünler ortaya koyma amacıyla kurulmuştur.

Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulmuş olan güzellik ve bakım ürünleri firması, üyelik sistemiyle çalışarak hem alıcısının kullanıcıdan direkt dinleme şansı elde etmesini, hem de hem üyelerinin satış ve pazarlama alanında ürünlerle ilgili geri dönüş yapmasını sağlayacak bir süstem oluşturmuştur. Böylece ürünler kaliteli ve sağlıklı bir şekilde kullanım alanına sunulur, memnun kalınmayan ürünler ise tekrar gözden geçirilerek iyileştirmeye gidilecek yöntemlerin uygulanması sağlanır.

Farmasi Üye Ol!

Farmasi ailesine üye olmak için Farmasi üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Üyelik formu üzerinde yer alan T. C kimlik numarası, İsim Soyisim, İletişim bilgileri ve ev adresi kutularını doldurmanız ve Farmasi’ye göndermeniz gerekmektedir. Bütün bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra, size kısa zamanda danışmanınız dönüş yapacak ve Farmasi’de nasıl kar edeceğinizi, ürünleri neler üzerinden seçebileceğinizi açıklayacaktır.

Güzelliğin doğası olan Farmasi ürünler, daima hayallerini kurduğunuz kozmetik ürünlerin kapılarını açacak, size başka başka seçenekler sunarak en yeni ürünlerle tanışmanızı sağlayacaktır.

Farmasi Üyelik Sistemi

Farmasi üyelik sistemi; üyelerin alacakları ürünleri indirimli bir şekilde alarak katalog fiyatı üzerinden satışa sunmalarını sağlamaktadır. Uygun fiyatlı olan Farmasi ürünleri için alıcı bulmanın zor olmadığı 66 yıllık tecrübe alanında, dünya genelinde de duyulmuş bir marka olarak sevilerek kullanılan ürünlerdir. Üyelik üzerinden her ay satış yapma zorunluluğu olmadan sponsorlu bir şekilde ürünlerin satışa sunulması sağlanmaktadır. Farmasi ürünleri, kullanıcının isteği üzerine hediye, avantaj paketi ve tester olarak adresine gönderilerek, hem üyelerin kullanım alanının genişlemesini hem de sevdikleri ürünler hakkında geri bildirim alınmasını sağlamaktadır. Kariyer hedefi üzerinden yerli bir markada danışman, müdür ya da satış pazarlama elemanı olunmasını sağlayacak bir sistem özelliği sunar.

Farmasi Güzelliğini Renklendir!

Renginizi ortaya koymak, farkınızla anılmak için Farmasi ürünleri herkese özel seçenekler sunmaktadır. Kozmetik alanında 66 yıllık tecrübe ve Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmanın sağladığı avantajlarla, standartlaşmış kalitesi ve uygun fiyatlarıyla her güne başka bir güzellik katmanızı sağlayacaktır. 1000’den fazla ürün çeşidi ve göz alıcı renk skalasıyla hem makyaj hem de bakım ürünlerinde cildinizi güzelleştirecek, kombinlerinize uygun makyaj malzemeleri edinmenizi sağlayacak büyük bir yelpaze sunacaktır.

Güvenli ve kaliteli alışverişin adresi olmanın yanı sıra üyelik sistemiyle de üyelerine hediyeler vermekte, satış ve pazarlama alanında kariyer sahibi olmalarını sağlamaktadır. Sahip olabileceklerinizin en güzelini her zaman Farmasi’de bulabilirsiniz.

Sahip Olabileceklerinizin En Güzel Farmasi!

Güzellik ve bakım alanında geliştirilmiş kozmetik formülleri sunmakta olan Farmasi, erkek, kadın ve Unisex bakım ürünlerinde göz alıcı yeni seçenekleri sunmaya devam etmektedir. Dünya çapında kendinden söz ettiren bir Türkiye kozmetik markası olarak, Türkiye’nin doğal bitkisel zenginliğinden faydalanarak, herkesin koku, bakım ve güzellik ihtiyaçlarının karşılık bulabileceği geniş bir yelpaze sunmaktadır.

2.000’den fazla ürün çeşidine sahip olan Farmasi ürünleri, her renk ve her cinsiyetten insana uyum sağlayacak, sahip olabileceklerinizin en kalitesini sunacaktır. Hem üye olarak indirimlerden yararlanabilir, hem de alışveriş alanında sunulan dönem indirimlerini takip ederek güzelliğinizi pekiştirecek binlerce üründen istediklerinize Farmasi sayesinde sahip olabilirsiniz.

Farmasi Doğanın Macerası!

Doğanın macerasını koku, krem ve bakım ürünleri olarak sunmakta olan Farmasi ürünleri, bu macerayı binbir çeşit çiçek ve bitki özünden elde ederek yeni bir hikayenin başlamasını sağlamaktadır. Güzellik markası olarak, çiçeklerin ve bitkilerin zenginliklerini, doğaya ve çevreye zarar vermeden kozmetik alanına yansıtmakta, sağlıklı ve ekolojik dengeye uygun ürünler sunmaktadır. Göz alıcı renkler, mis kokular ve cildinize iyi gelen cilt bakım ürünleriyle hem erkekler hem de kadınlar için hayallerin ötesinde bir ürün sunmayı hedeflemiştir. Güzelliğinizi keşif ederken, doğanın macerasına eşlik etmek ancak doğaya ve çevreye zarar vermemek de ilk hedefler arasında yer almakta, insana ve doğaya duyarlı ürünler ortaya koyulmaktadır.

Farmasi Ailesine Katılma Şartları

Farmasi ailesine katılmak için üyelerin 18+ olması gerekmektedir. On sekiz yaşın üzerinde olan üyeler, satış ve pazarlama alanında çalışarak, Farmasi ürünleri için kar marjlı yaklaşımlarda bulunarak, ürünleri % 30 ve % 40 indirimle alabilmektedir. Hem satışa sunulacak ürünleri, hem de kendi kullanacakları ürünleri indirimli almaları sağlanmakta olan Farmasi web sitesi üzerinden katılım sağlanabilmektedir. Bu alanda özellikle katılım şartları, aynı aileden sadece bir üye olması gerektiği gibi aynı zamanda üyelerin art niyetli davranışlarına karşı üyelikten çıkarılması kuralları da yer almaktadır.  Satış ve pazarlama alanında üyelik işlemlerinden sonra her üyenin danışmanı olacak ve isterse kariyerini bu yönde ilerletebilecektir.

Farmasi Güzelliğin Ve Doğallığın Adresi

http://farmasiuyelikformu.com/ adresi üzerinden kısa zamanda iletişim kurabilir, sorularınıza ve üyelik işlemleriniz için gerekli olan işlemlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Farmasi ürünleri, size başka kapılar açacak, hayallerinizi ve sevdiğiniz ürünleri adresinize yönlendirecektir. Hem kariyeriniz, hem de bakım ürünleriniz için ideal bir alan olan Farmasi firması, yılların tecrübesi ve güvenilir adresi olmaya devam etmektedir. Sizi siz yapan ürünler ve kazanç sağlamanız için uygulanan indirimlerden anında yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir