Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 Farmasi Aralık 2021 Kataloğu Online PDF İndir

 

Kozmetik alanında Türkiye’den dünyaya 121 ülkede adından söz ettiren Farmasi, yeni ürünleri ve yaza özel indirimlerle daima kişisel bakım ürünlerinde fark yaratmaya devam ediyor. Farmasi katalog ürünleri yeni üyelere özel % 75 indirim fırsatı sunarken, üyelerimizin de kazancına destek olacak kaliteli ve moda ürünleri de kozmetik alanına kazandırıyor. “FARMASİ KATALOĞU ARALIK 2021 ONLİNE PDF İNDİR”  bunun için kataloğun altında bulunan 3 nokta (…) simgesine tıklayarak “Download PDF File” seçmelisiniz. 

Farmasi Katalog Ürünleri

Farmasi kataloğu ürünleri, kadın ve erkek kullanım alanlarına göre gelişmiş bir kozmetik teknolojisi kullanarak yepyeni seriler sunmaktadır. Parfüm, makyaj ve banyo ürünlerinde sizi özel hissettirecek yeni ürünlerle tanışmanız için katalogları incelemeniz ve özel indirimlerden yararlanmanız yeterli olacaktır. Farmasi üyelikle hem indirimli ürünler alır, hem de katalog elde ederek ürünleri satışa sunabilirsiniz. Bu da ek gelir elde etmenizi ya da kariyerinizi bu yönde ilerleterek yüksek gelir kazanabileceğiniz bir alan olmasını sağlar. Yenilikçi, ferah ve mis kokulu ürünlerle, kalıcı ve kaliteli makyaj malzemelerinin yanı sıra her mevsimin özel ürünleri de sunmakta olan Farmasi kozmetik, ferah ve eşsiz tazelikle daima yanınızda olacaktır.

Farmasi Online Katalog

Güzel gülüşler, etkili bir makyaj ve tazelenmiş bir yaz için farmasi kataloğu ürünlerine size özel seçenekler bulabilirsiniz. Her cilt özelliğine, saç ve diş bakımına yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Farmasi ailesi, üyelerin % 30 ile % 75 arasındaki ürün indirimlerinden kar elde etmesini sağlamayı hedeflemektedir. Yaz ve kış aylarının vazgeçilmez ürünlerini sunmakta olan Farmasi, makyaj, deniz, cilt ve saç bakımı, diş ve tırnak bakımından kişisel bakım ürünlerine her alanda test edilmiş kozmetik ürünler sunmaktadır.

Heyecanlı kullanıcılara, tazelik ve özenle bir araya getirilmiş kampanyalı ürünler sunulurken, aynı zamanda online katalog üzerinden alışverişlere özel de indirimler sunulmaktadır. İndirim seçeneklerinden yararlanmak için üyelik işlemlerinin yapılması gereken alanda, kullanıcılara özel seçeneklerle birlikte Farmasi katalog ürünlerindeki özel sepet indirimleri de sunulmaktadır. Deniz öncesi, deniz sonrası ürünler, saç ve cilt bakımları, parfüm ve kolonyalarla dolu yeni ferah ve göz alıcı kozmetik ürünleriyle siz de tanışabilirsiniz.

Farmasi Kataloloğu Nasıl Alınır?

Farmasi girişimci ruha sahip olanlar için yeni bir satış alanı sunarak, dünya üzerinde de başarıya giden yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Üyelik işlemlerinizi yaparak Farmasi katalog edinme işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Kolay bir şekilde Farmasi üyelik formunu doldurmanız ve gerekli işlemleri tamamladıktan sonra farmasi kataloğu sizinle paylaşılacaktır. Ancak üye olmadan katalog almak istiyorsanız, Farmasi online katalog alanından yararlanarak ürünleri bu şekilde de inceleme imkanı elde edebilirsiniz. Satış ve pazarlama alanında çalışmak isteyen üyelerimize özel seçenekler sunmakta olan Farmasi, yeni üyelere % 75 indirim seçenekleri sunarak, hediyeler ve kampanyalı ürünlerle de dönemin en iyi Farmasi ürünleri hakkında fikirlerini öğrenmek istemektedir.

Farmasi Kataloğu Üyelik Avantajları

Farmasi temsilcisi olarak, kısa ve kolay bir yoldan Farmasi kataloğu sahibi olabilirsiniz. Katalog ürünleri aylık ve mevsimsel olarak yenilenerek, üyelerin kendi satış ve pazarlama alanında ilerlemesine yönelik çalışmalar ortaya koymaktadır. İndirimli, kampanyalı ve hediyeli ürünlerin bulunduğu katalog, o dönemde Farmasinin favori ürünlerini içererek üyelerin satış alanında rahat bir şekilde kullanmasını sağlayacaktır. Farmasi ailesine üye olarak, ilk aşamada üyelik işlemlerinizi tamamlamanız daha sonraki evrede Farmasi danışmanı ve temsilcisi olmanız gerekmektedir.

·         Farmasi üyesi olarak satış alanında kazanç elde edebileceğiniz şekilde katalog ürünlerinde % 30 indirim elde edersiniz.

·         İlk alışverişinizde % 75 indirim imkanı sunan Farmasi, yeni üyelere özel kampanyalarla birlikte yapılan alışverişte katalog ve testerları da sizlere sunacaktır.

·         2. Aşamada Farmas temsilcisi olarak güzel hediyeler kazanabilir, satış alanınızı genişlettikçe prim kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

·   3. Aşamada artık Farmasi temsilcisi olarak, Farmasi ailesine yeni üyeler kazandırmanız halinde % 3 ile % 22 oranında performans primleri almanız sağlanacaktır.

·         Farmasi her temsilcinin getirdiği yeni aile üyesine özel indirimler sunmaya devam edecektir.

·         Anında kazanç elde etmenizi ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayacaktır.

·         Kendi ürünlerinizi de, satış için alacağınız ürünleri de indirimli almanızı sağlayacaktır. Kariyerinizde ilerledikçe kazancınız artacak, Farmasi ailesini tanıdıkça daha çok üyeyle tanışma fırsatı elde etmiş olacaksınız.

Farmasi Kataloğu İçin Üyelik işlemleri

Farmasi üyeleri için hazırladığı katalogda, indirimli ve kampanyalı ürünlere yer verirken, satış alanında kar etmeleri için farklı bir katalog kullanmaktadır. Bunun için üyelik işlemlerini yaparak, indirimli ürünler almanız ve satış alanında Farmasi kataloğu kullanmanız tavsiye edilmektedir. Farmasi üyelik işlemleri için;

Farmasi üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Aynı zamanda kullanıcı adı, adres bilgileri ve iletişim bilgilerini de kullanarak, satış alanındaki ürünlerle ilgili bilgi almak için Farmasi danışmanlarıyla da görüşmeniz sağlanacaktır. Daima yanınızda olacak olan Farmasi danışmanları, kariyerinizde ilerlemeniz için size stratejiler sunacak; yeni ürün tanıtımları yapmanızı sağlayacak ve güncel katalogları anında temin etmenize yardımcı olacaktır.

Farmasi Üyelik Katalog İndirimleri

Farmasi üyesi olarak ürünleri direkt fabrika satışı üzerinden alabilirsiniz. Bu da her üründe % 30 indirim sunacak ve satışlardan geriye kalanları sizin kazanmanızı sağlayacaktır. Maddi anlamda yüksek kazançlar elde edebileceğiniz Farmasi ailesi, katalog temini için adresinize ihtiyaç duymaktadır. Bu alanda kazanç elde etmek ve kariyerinizde büyük adımlar atmak istiyorsanız, Farmasi ailesinin sunmakta olduğu seminer ve konferanslara da katılarak yeni stratejiler elde edebilirsiniz. Bu da hem kazanç alanınızı genişletmenizi, yeni üyelerle tanışmanızı ve en önemlisi pazarlama alanında fikir alışverişi yapmanızı sağlayacaktır. Farmasi ailesine katılarak, çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlar ve dilediğiniz zaman satış yaparak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Farmasi Katalog Siparişi Nasıl Verilir?

Kullan kazan ve tavsiye et kazan stratejisinden yola çıkarak, Farmasi üyelerine testerlar sunar aynı zamanda istedikleri zaman satış yaparak kazanç saatlerini kendilerinin belirlemesini sağlar. Hem üyelik işlemlerini yaparak hem de yeni üyeler kazandırarak kazancınızı artırabileceğiniz Farmasi ailesi, kısa zamanda size geri dönüş yapacaktır.

Farmasi katalog işlemleri için site üzerinden sipariş vererek, kataloğun da beraber gelmesini sağlayabilirsiniz. Size katalog satışı için sunulacak olan yeni içerikli katalog ürünleri ve testerlar yönlendirilecektir. Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar dönemlerine özel yeni kataloğunuzu istemeyi unutmayın ve site üzerinden iletişim kurarak son dönemin yeni kataloğunu sipariş edin.

Farmasi Üye Başlangıç Paketleri

Farmasi ailesine yeni katılan üyelere özel sunulan başlangıç paketleri, bu dönemin sevilen ve vazgeçilemeyen ürünlerini üyelerine sunmaktadır. Böylece üyeler hem katalog ürünlerini denemiş ve onaylamış olur hem de indirimlerden yararlanarak kendi kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılamış olur. Bu şekilde işlemekte olan Farmasi ürün satışları, hem satıcının hem de müşterinin kar edebileceği şekilde stratejiler geliştirmiştir. Başlangıç paketleri, erkek ve kadın ürünleriyle sunularak, temizlik, parfüm, banyo ürünleri ve testerlarla birlikte katalog da gönderilmektedir. Başlangıç paketi sipariş ederek, Farmasi ürünlerini ve kataloğuna da sahip olabilir; satış alanındaki ilk kariyerinize bu şekilde başlayarak kazancınızı katlayarak yeni üyelerin de Farmasi’ye katılmasını sağlayabilirsiniz.

Farmasi Kozmetik Ailesi 1950’den Bu Yana Sizlerle…

 

1995 yılından bu yana kozmetik alanda ürünlerin sağlıklı ve hijyenik bir şekilde imal edilmesini sağlamakta olan Farmasi, üretiminde hayvanların zarar görmeyeceği şekilde testler uygulamaktadır. Hayvanlar üzerinden test yapmadan kozmetik ürünleri üreterek, dünya üzerinde de belirli bir başarı elde etmiş olan Farmasi, 121 ülke üzerinden milyonlarca kullanıcıyla tanışmıştır. Farmasi ailesine katılarak, yeni ve indirimli ürünleri ilk olarak siz kullanabilir ve daha sonra satış alanında kullanmaya başlayarak kazanç elde edebilirsiniz. 1950 yılında Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulmuş olan Farmasi ailesi; uzun süreli yolculuğunda, kaliteli ürünler ve kozmetik malzemeleri ortaya koyarak, Türkiye’nin ileri gelen Kozmetik firmaları arasında yer almayı başarmıştır. 

Farmasi Kaliteli Kozmetik Adresi

Online alandan da görebileceğiniz Farmasi ürünleri, paraben içermeyen ve hayvansal ürünler kullanmayan Türkiye’nin en nitelikli kozmetik firmaları arasında yer almaktadır. Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar aylarına özel indirim katalogları sunarak, hem indirimli ürünler alınmasını hem de kullanıcıların zevklerine hitap eden yeni ürünlerle tanışılmasını sağlamaktadır.

 

64 yıllık tecrübesiyle, kozmetik ürünlerin hayvanlar üzerinde denenmesine karşı gelerek, Nikil yöntemler kullanmaktadır. Farmasi laboratuvarları dünya sağlık örgütü ve Türkiye sağlık çalışmaları alanında ilerleyecek düzeyde olacak şekilde dizayn edilerek, ürünlerin de bu kalite alanına hitap etmesine öncelik vermektedir. Farmasi kataloğu ürünleri, özel kampanyalar ve indirimler eşliğinde düzenlenirken, üyelerin de kar edebileceği özel indirimli kaliteli ürünlere yer vermektedir.

Farmasi Kişisel Bakım Ürünleri

Kişisel bakım ürünleri alanında ihtiyacımız olan özel ürünler, hem indirimli hem de kaliteli bir şekilde sunulurken, ürünlerin içerisine alkol kullanılmamakta, hayvansal yağlara asla yer verilmemektedir. Doğal ve bitkisel özlerden elde edilmesine özen gösterilmiş olan Farmasi kataloğu ürünleri, hem üyelerimizin hem de kullanıcıların zevkle kullanabileceği şekilde üretilmektedir.

Kişisel bakım ürünleri farmasi katalog satışı üzerinden, diş, saç, tırnak, cilt bakımının yanı sıra yaz ve kış aylarına özel parfümeri ürünleri de sunmaktadır. Severek kullanılması aynı zamanda göz alıcı güzellikteki makyaj ürünlerinin sağlanması için online katalog bölümünden bakılarak, ürünlerin alınması sağlanabilir. Farmasi üyelik işlemleriyle indirimli ürünlerden de yararlanmanıza imkan verilir.

Farmasi Parfümeri Ürünleri

Tazelik, ferahlık ve yenilik arayanlar için birbirinden güzel kokuları bir araya getiren Farmasi parfüm ürünleri, hem kadınlar hem de erkekler için yeni bir dönem başlatıyor. Yaz ve kış aylarına özel Farmasi kataloğu ile kendinizi yenilenmiş ve farklı hissedebilirsiniz. Hem üyelerin hem de kullanıcıların göz alıcı güzellikte ve mis kokulu parfüm şişelerinde içinin açılacağı seçenekler sunulmaktadır. Sizi özel kılan kokunuz için Farmasi kataloğu üzerinde tester koku alanları bulunmaktadır. Bu koku alanlarıyla size özel kokuları keşif edebilir aynı zamanda kalıcılığını da test ederek Farmasinin yeni parfüm serisini test edebilirsiniz. Farmasi parfüm ürünleri kataloğu için online alandan sipariş verebilirsiniz.

Farmasi Makyaj Ürünleri

Kadınların vazgeçilmezi olan makyaj ürünlerinde, dünyanın 121 ülkesinde fark yaratmış olan Farmasi, makyaj kataloğu sayesinde yeni kullanıcıların da fikir edinmesini sağlamaktadır. Kaliteli kullanım ve güvenilir ürünler sunarak, alerjiye neden olan etken maddeler kullanmadan, kalıcı ve özel makyaj serilerini kullanıcılarıyla buluşturmaktadır.

 

Farmasi üyelerinin kullanarak onay verdiği makyaj malzemeleri, yaz ve kış serileri olarak evde, işte ve hayatın her alanında keyif alarak kullanabileceğiniz makyaj malzemeleriyle sunulmaktadır. Özel günlerde renginizi gösteren ve keyifli bir kullanım sunan, ruj, far, fondaten, nemlendiriciler ve parlatıcılarla Farmasi ürünleriyle ışıldamaya devam edersiniz. Farmasi indirimli makyaj ürünleri için de online katalog ürünlerinden yararlanarak, ürünlerin testerlarını da rica edebilirsiniz.